10 festival vlaggen 3.90m huren Rood-Wit-Blauw
Festival vlaggen rood wit blauw
Deze rood-wit-blauwe vlaggen zijn super feestelijk. Ze zijn handgemaakt en daardoor allemaal net even anders. Hiermee heb je originele en duurzame feestversiering voor Koningsdag, Bevrijdingsdag, een haringparty, Hollandfeest, bedrijfsborrel of evenement in huis.
Snelle versiering
De vlaggen zijn 3,90 m hoog en worden per 10 stuks verhuurd. Je zet ze eenvoudig op met de 3-delige mastenset en grondpin. Deze draait waardoor je vlag altijd mooi met de wind mee wappert. Bij elke vlag zit een handige opbergtas, die past op de achterbank van iedere auto. Voor de grondpin krijg je een rubberen hamer mee.
De pluspunten op een rij:
- origineel en meteen een feestelijk effect
- makkelijk en snel op te zetten
- duurzame feestdecoratie
- handig te vervoeren, past in iedere auto
- 3 dagen huren, voor 1 dag betalen
- ook voor harde ondergronden
Voetplaat of grondplaat nodig?
Wil je de vlaggen op een harde ondergrond zoals beton of steen gebruiken? Huur dan ook de bijpassende grondplaten met grindzakken. Zo kun je de festival vlaggen op iedere locatie gebruiken.
Specificatie | Omschrijving |
---|---|
ophalen in Soest | geen verzending |
lengte vlag | 390cm |
afmeting tas | lengte 138cm, breedte 6cm, hoogte 17cm |
gewicht 10 vlaggen incl. tas, mast, grondpin | 30kg |
gewicht per grondplaat met grindzak | circa 15kg |